| ȚiulicăGabriela a întrebat:

De ce mi se restarteaza calculatorul singur? Si apoi mi se deschide ...sta asa cam vreo 15 minute si se repeta din nou "restartarea" ...imi explica si mie cineva ce trebuie sa fac?
PLZZ...kiss

Răspuns Câştigător
| Bakerash a răspuns:

E din cauza ca se incalzeste cauta pe net programe de monitorizarea temperaturilor procesorului si vezi sa nu sara peste 75 de grade daca da trebuie intrat in bios si modificata temperatura de resetare big grin

3 răspunsuri:
| PlayTheGame a răspuns:

Cand ai bagat windows-u nai dat pe off la update automaticli si iti face update automat si ti-ai facut unu care te forteaza sa cumperi un anumit program de la ei vezi ca il poti gasi pe net

| Caataa a răspuns:

Salut! Incearca sa scoti toate piesele din unitate si sa le cureti pe fiecare in parte si sa le introduci inapoi cu grija, si iti recomand sa-ti achizitionezi niste coolere (ventilatoare) deoarece presupun ca se supra-incalzeste unitatea si asta cauzeaza restartarea sistemului. Nu costa mai mult de 20 lei un cooler, dar iti recomand. Daca nu a functionat incearca reinstalarea sistemului. Funda?

| Yanaa a răspuns:

De la placa de baza sau de la windows reinstaleaza-ti windows-ul