| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am deschis azi calculatorul, am asteptat pana se deschide "umbrela" de la Avira anivirus si am intrat pe sport.ro si you tube. Se misca extrem de greu, videourile fiind imposibil de vizualizat in halul asta. Dupa vreo 5 minute, deodata, fara sa fac nimic, se restarteaza calculatorul.
De ce s-a restartat singur? Care a fost problema? Mi se va mai intampla?

Răspuns Câştigător
| uNNe a răspuns:

Pai se mueste LAG, sunt sanse sa nu mai apara insa se misca asa din cauza ca memoria esti plina, incearca sa mai stergi cate ceva!

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> E foarte simplu de ce ai patit acest lucru! Avira antivirus nu este deloc bun! Nu protejaza indeajuns calculatorul! Virusii se pot strecura foarte repede in calculatorul tau si asa nu`ti va mai merge nimic pe el!

----> Eu iti spun sa descarci Avg antivirus de aici : http://free.avg.com/us-en/free-antivirus-download si nu vei mai avea probleme cu vizualizatul videoclipurilor sau a altor programe!

---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

| Andarock a răspuns:

---> Dar poate Avg`ul atu este expirat si de aceea nu`ti merge si nu`ti deschide documente/programe/site`uri/ etc. :)

---> http://free.avg.com/us-en/free-antivirus-download si nu vei mai avea probleme cu vizualizatul videoclipurilor sau a altor programe!

---> Si eu am patit ca tine, daca faci ce ti-am scris o sa-ti functioneze! :::

| gabibt a răspuns:

Am si AVG si am si malware antivirus

| gabibt a răspuns:

Nu e nimic expirat.
Are dreptate uNNe. Am mai avut astfel de probleme acum 2 ani si mi-am dat seama ce este.

| Mirela14 a răspuns:

Poate e virusat

| Silv_3978 a răspuns:

Scaneaza computer'ul si daca gasesti virusi, sterge'i.