| marius101 a întrebat:

De ce mi se restarteaza PC-ul cand deschid a 2 oara metin2 ro?

Răspuns Câştigător
| lauthebest99 a răspuns:

Asta patesc si eu.....am aflat de curand cauza acestei probleme, aveti cumva windows xp sp2? daca aveti sa stiti ca asta e problema

7 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

HEI! asa mi se intampla si mie... am instalat recent mt2 ro. il deschid imi da o eroare care imi spune ca nu pot downloada pach si a 2 oara imi da res...

| shhhs a răspuns:

Salut,
Uite aici un ghid ce te va ajuta cu siguranta:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html
Bafta!

| Dragos97Drg a răspuns:

PC-ul vi se restarteaza pentru ca...Metin2Ro e cel mai de **** joc,,,,**PAREREA MEA**

| Speed12 a răspuns:

Mie cand intru a doua oara in Metin2Ro apare negru si se restarteaza calculatoru

Răspuns utilizator avertizat
| fcimpean a răspuns (pentru Speed12):

Speed vezi ca ti se strica pc asa mi s-a intamplat si mie

| Paizi a răspuns:

Va dau un sfat:
Lasati-va de metin. Va face mult rau.
No hai ca eu ma duc sa fac level. Pa