| Vetereanu69 a întrebat:

Sallut TPU deci cand vreau sa deschid metin2 ro de 2 ori a 2a oara se restarteaza pc-ul ce pot face sa il pot deschide pentru ca chestia cu starterul bat nu merge crying
dau funda cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| shhhs a răspuns:

Salut,
Metoda asta sigur functioneaza:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

3 răspunsuri:
| 012345678901 a răspuns:

Salut! Asa imi facea si mie. dar dupa ce am reinstalat windowsu nu mai avea nimic.Deci daca vrei sa iti mearga mai bine, sa poti deschide cate metinuri vrei reinstaleazati Windowsul. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| TAIREX a răspuns:

Eu am 2 calculatoare si pe unul dintre ele patesc si eu asa dar pe celalalt nu. Mi se pare cam ciudat pentru ca am aproape aceleasi piese de pc. Dar cred ca poate piesele sunt de vina sau... ceva programe instalate pe pc dar eu cred ca piesele sunt de vina.

| BAStheVAMPIRE a răspuns:

Poti sa incerci sa il dezinstalezi si sa-l instalezi din nou. si mie mi s-a intamplat la fel si dupa ce am facut asta nu a mai facut asa