| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se tot blocheaza sageata sus in stanga monitorului? Si nu pot sa o mai mut de acolo? De obicei se intampla asta cand bag un joc in bara. Am windows 7big grin. Dau Funda la cine ma ajuta sa scap de problema!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu scapi de problema pana nu inchizi jocul! Nu-l mai baga in bara pentru ca nu ai procesor si rami pentru a deschide mai multe aplicatii in acelasi timp! Daca te uiti in Task Manager la -> Performance ai sa observi ca si procesorul si ramii sunt pe rosu ->adica la maxim!

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru neluL):

Pai am fc windowsul de fro luna si nu prea cred ca e de la rami si procesor am procesor de 2.6 ghz si 4 gb rambig grin

| neluL a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

Windowsul nu ne legam de el dar fa ce am spus! deschide Task Manager si lasa-l asa descis la Performance si apoi joaca-te si baga jocul in bara si vezi unde sunt procesorul si ramii.

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns (pentru neluL):

Sunt pe rosu amandouasad!

| neluL a răspuns (pentru Tudose_Ionutz_1996):

Vezi? Exact ce am zis mai sus faci happy
Windows-ul nu are nimic!