| Daniel_Alex_1996 a întrebat:

De ce nu imi apare nimic cand intru in crysis 2 ....nu se vede nimic dar sunetu se aude... plizzzz astept rasp cat mai repede

2 răspunsuri:
| Ronny22 a răspuns:

Daca mergea inainte si acum nu, inseamna ca e o problema pe care ai facut-o tu.(ai instalat ceva in plus) daca tocmai l-ai instalat si nu iti merge, inseamna 2 lucruri:
1. Crackul nu e bun
sau
2. nu ai toate cerintele de sistem(in special placa video)

Recomand:
daca e varianta 1. at reinstaleaza windowsul sau sterge programul/jocul nou

daca e versiunea 2. at trebuie sa iti faci toate cerintele(schimbi placa video) sau reinstalezi windowsul(la mine fifa mergea inainte am reinstala windowsul si dupa 2 luni aparea negru. Am reinstalat windowsul si mi-a mersstraight face ) Sper ca te-am ajutat

| Jynque a răspuns:

Iti Mergea Inainte? Sau Acuma Doar?