| InSTiNktt a întrebat:

De ce nu imi intra lume pe redirectele mele de la cs? Le tin deschise mai mereu si nu intra lume, iar la alti admini intra cate 20-30 chiar mai multi...straight face HELP PLZZZZ! Dau funda, vreau raspunsuri bune...raman dator plzzz! Help!

1 răspuns:
| Hunter12 a răspuns:

Pai ca sa intre lume pe serverul tau sunt 2 posibilitati:
1):Sa trimiti ip-ul la toti prietenii tai dupa toate retelele de socializare si sa le spui sa dea si ei la fiecare prieten la randul lui.(am incercat mi-a intrat vreo 20 de playeri)
2):Sa platesti si sa-ti apara serverul acolo (platesti pe luna sau pe an vreo 5 euro depinde de site)si lumea vede serverul.
Deci astea sunt posibilitatile.Bye.