| Lucian1096 a întrebat:

De ce nu imi mai merge android-ul la telefonul Vodafone Smart Mini? Am vrut astazi sa ma joc si eu Rail Rush si nu se mai misca, dreapta - stanga. Funda celui care imi explica bine.

3 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

Pai simplu, e aproximativ nou asa-i?(presupun ca da)se incalzeste bateria sau ceva se face la setari, astfel incat trebuie sa-i scoti bateria si s-o pui la loc dupa 10 minute.Mie mi-a functionat.

| Lucian1096 explică (pentru 20ionel20):

Da, are vreo 2 saptamani de cand l-am luat. Ok incerc ce mi-ai zis tu happy.

| 20ionel20 a răspuns (pentru Lucian1096):

A functionat?