| WeAreSmart a întrebat:

Nu merge auto rotation la telefonul meu Vodafone Smart Mini (Android OS, v4.1 Jelly Bean), l-am activat din meniul de sus dar tot nu se roteste sad ce poate fi? ceva de la setari?

4 răspunsuri:
| BodoBBX a răspuns:

Unele telefoane se rotesc numai in aplicatii deci daca nu se roteste in meniul principal e ceva normal thinking

| WeAreSmart explică (pentru BodoBBX):

Nu se mai roteste nici video, nici jocuri nimic ce se rotea mai devreme sad
asa e de cand i-am dat unui coleg sa privesca niste videouri

| LaRyKee a răspuns:

Am si eu tot Vodafone Smart Mini si la mine merge Dai acolo in bara de la Wi-Fi si dai pe rotire automata.

| WeAreSmart explică (pentru LaRyKee):

Am scris doar ca nu merge