| yonutz_1730 a întrebat:

De ce nu imi merg jocurile 3D desi am cerintele recomandate ( nu le mai scriu, cerintele sunt OK) nu merg.Ruleaza 10-15 min si dupa aia se blocheaza instantaneu adica nu mai merge nimic.Pe PC am instalat ATII catlayst si cand il dezinstalez imi ruleaza dar sacadat, oare sa fie din caza driverului daca este va rog sa-mi recomandati alte drivere.

1 răspuns:
| TeenWolf a răspuns:

Pai sincers sa zic am avut si eu aceeasi problema... si am rezolvat-o schimbinumi video carta sau hdd'ul nu stiu precis, pot sa incerci sa formatezi tot hdd'ul si sa reinstalezi un nou windows si toate driverele... succes happy