| robySz a întrebat:

De ce nu imi merge aplicatia Top Eleven pe facebook? Intru in joc, mi se incarca si apoi imi apara Try to reload etc. Intru din nou si tot asa... ce are? Funda; x

2 răspunsuri:
| stanc1u a răspuns:

Jocul isi face Update intre orele 4 si 6 dimineata sau ceva de gen

| NuVaSpun a răspuns:

Asa am si eu o problema intru in aplicatie pe facebook scrie facebook login si pe urma nu se incarca ramane asa iar daca intru pe siteu topeleven.com nu se incarca imi apare: uitati in poza http://s14.postimage.org/z9ywi5map/images.jpg