| Alexandrububu1 a întrebat:

De ce nu îmi merge asphalt 8? Cand il deschid pot juca cateva secunde dupa se inchide jocul. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Jurasim a răspuns:

Nu am jucat acest joc dar vad ca are grafica buna, s-ar putea sa nu iti mearga din cauza PC-ului, mie asa mi s'o intamplat la Assassin'S Creed IV, intram in joc si dupa cateva minute ma scotea si scria ''AC4.exe has stopped working'' iti sugerez sa iti downloadezi Nvidia GeForce Experience fara virusi direct de pe site-ul oficial care il poti lua de aici : http://www.geforce.com/geforce-experience/download, este un program cu care iti optimizezi jocurile la grafica etc si care iti tine driverii updatati in fiecare zi, eu cu asta mi-am facut ca AC4 sa ruleze, dar daca nu ai PC-ul bun s'ar putea sa iti mearga jocul in framerates, dar 100% optimizandu-l nu te mai scoate afar.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai suficienta memorie ram, procesor, si cam tot ce ti-ar cam trebuii sa rulezi un joc cum ar fi asphalt 8.