| andrei1974 a întrebat:

De ce nu imi merge Assassins Creed Brotherhood?
Am calculator de Windows 7, procesor Intel(R) Pentium(R) 2.60 GHz si SP1.
Cand il pornesc imi apare ecranul negru si nu imi raspunde jocul.

Răspuns Câştigător
| WhiteStorm a răspuns:

Ecranul tău se face negru din cauză că calculatorul tău nu are performanțele necesare pentru a face jocul să ruleze.
Uităte pe acest site la system requierments peantru a vedea dacă calculatorul tău poate îndeplini cerințele minime de care jocul are nevoie http://www.game-debate.com/....../index.php

Înainte de a descărca un joc uităte la system requirements pentru a vedea dacă jocul poate rula pe calculatorul tău!