| EuInsumi000 a întrebat:

De ce nu imi merge Fifa 12 fara Origin? Si in primul rand la ce e bun Originul? Stie cineva?

3 răspunsuri:
| A555d a răspuns:

Fifa 12 merge fara origin dar nu la-i luat de unde trebuie! Originul e bun la multe treburi adica poti sa descarci demo tot de la EA, sa joci online fifa cu prieteni de pe origin, Stiu finca eu am cont! Funda?

| EuInsumi000 explică (pentru A555d):

Cum fac sa-ti dau funda?

| cristy985 a răspuns:

Baga un crack bun la fifa si o sa mearga si origin e bun pentru ca este un fel de magazin de unde cumperi jocurile celor de la EA full sau demo si ai posibilitatea sa le joci online... funda