| gabelu20 a întrebat:

De ce nu imi merge metin2 ro? Pai eu intru in patch mi se face tot, dau start si imi zice, Hack Shield : start_monitoring_error_server, si dupa Hack Shield : Invalid Files, mi-a mai aparut de mult chestia asta si l-am facut, dar nu mai stiu ce am downloadat, net.framework l-am luat dar tot degeaba

1 răspuns:
| AncaAP a răspuns:

Trebuie sa cauti fisierul ala hack si sa il stergi. cel mai probabil e in folderul metin2 pentru ca altfel nu l-ar gasi metinul. Daca nu-l gasesti scaneaza computerul ca sigur are virusi si o sa-l gaseascawinking