| ÎngerCretin a întrebat:

Pc-ul imi merge greu, iar unele chestii nu merg.
Acum ceva timp, am downloadat un joc de pe net.De atunci pc-ul imi merge greu si cand intru in metin2 ro imi apare acolo chestia aia cu shield. Dau accept si mi se da reset la pc.Imi apare o imagine albastra cu un scris alb dar dispare rapid.Asa a facut si cu avira. Mi-am luat avira original pe cd si cand am dat sa-l instalez mi s-a dat rs la pc aparandu-mi o imagine albastra si disparand rapid. Cei mai multi prieteni mi-au zis ca am trojan si mi-au dat programul trojan remover. Mi-a zis ca a detectat un virus cal Troian si mi-a zis ca l-a sters. Dar... Inca mai facea aceeiasi chestie. Eu m-am gandit sa schimb windowsul dar mai intai de asta sa aflu de la ce face asta.

Răspuns Câştigător
| Mikii a răspuns:

Buna! Prietenii tai au dreptate.

1. Ori ai virusul trojan, ceea ce nu te lasa sa faci mai nimic prin pc`ul tau.
2. Ori pc`ul tau nu suporta grafica 3D si incearca sa se reconstituie.

Dar sincera sa fiu, eu cred ca e prima varianta.

3 răspunsuri:
| har a răspuns:

Hmmm poate e vreun virus sau site de unde ai luat jocul avea virusi, nici eu nu stiu chiar exact

| adsx a răspuns:

Ai luat un virus si de aia iti face asa

| MessiVs a răspuns:

Pai cu metinul mi sa mai intamplat si mie dar cu celelalte nu
e posibi ori s ai o unitate de 2 lei si sa nu iti suporte programele ori ai trojan si nu te lasa sa folosesti pc-ul cel mai bine e sa restalezi windowsul de referat 7winking