| Lov3Boy a întrebat:

De ce nu imi merge mouse-ul si tastatura cand intru in call of duty black ops 1? Imi intra in el imi arata scenele zice press any kei si cand dai click se blocheaza dc? Curisorul arata ca se incarca dar daca misc din mouse nu misca deloc. Funda cine ma lamureste!

2 răspunsuri:
| TibiStefan99 a răspuns:

Press any key inseamna sa apesi orice tasta (DE PE TASTATURA)!

| Lov3Boy explică (pentru TibiStefan99):

Stiu mah dar tiam specificat ca nu merge tastatura si am mai zis ca nu merge si mouseul nu e prima data cand il joc.Lam trecut de nenumarate ori! Nu merge nici maouse-ul nici tastatura! Sti de la ce e?