| Deyu_4766 a întrebat:

Fratilor.de la o vreme nu mai merge bine CStrike 1.6 cum trebuie sunt bun la acest joc.Nu joc cu wall sau aim si de la o vreme am lag, ping, latency [cum vreti voi] de la 100 la 200 straight face si ma dau afara si unii admini regreta ca ma dau afara pentru eu sunt prieten cu toate lumea pe sv pe care joc si sunt destul de bun si imi spun sa inchi programe :mess, download si muzica dar eu nu le am deschise cand ma joc am aprins doare netul Ce sa fac sa mearga mai bine jocul si sa nu mai am lag mare?!
Ps:nu spuneti si voi sa imi inchid programele ca nici nu le deschidhappyastept raspunsuri favorabile! a da si am scris si in consola rate 25000 si 300000dar tot nu merge!?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci iubi. Dai clik dreapta pe joc, dai delete si apoi apesi pe enter. Si dupa aia ma suni si eu vin la tine, si ne jucam noi 2 ceva smug si ne pisiciim toaaaata noapteeeea. Da-l in mama lui de joc deyu. Mai vino si tu pe la mine. Ca abia reusesc sa te mai vad si eu, mai iesi si tu afara, mai stai cu mine. Ca nu te-am mai vazut de o saptamana, tu care veneai la mine in fiecare zi sad... Miss you :*:* te iubesc >big grin