| denisTiky a întrebat:

De ce nu ma mai pot conecta la orice server de samp. Adica eu pot sa vad hostname-ul de la server,playerii,pingul, etc dar cand intru imi zice: Server didn't respond, retrying.

4 răspunsuri:
| PaulSergiu a răspuns:

Indică o problema la internet

| denisTiky explică (pentru PaulSergiu):

Dar ma poti ajuta?

| Vlãdy_Vlãdy_1998 a răspuns:

Pentru ca ai pingul prea mare /adica netul slab/sau ai modificat tu IPV4/IPV6 de la cofigurarile routerului. Daca nu ai router inseamna ca ai modificat configuratiile de la placa de retea

| denisTiky explică (pentru Vlãdy_Vlãdy_1998):

Nu asta era problema, oricum am rezolvat-o si acum merge, era de la antivirus, nu permitea sampului ceva chestii pe care eu le ignoram si nu dadeam accept ci dadeam pe x