| SmeckerBoss a întrebat:

De ce nu ma pot inregistra pe board metin2ro? Cand scriu o parola imi da "Parola este prea scurta. Din motive de securitate parola trebuie sa contina cel putin 8 caractere and litere mici, cifre si caractere speciale. "Si am incercat in toate felurile

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nu cred ca ai respectat ceea ce iti spun ei acolo (parola sa fie din 8 cifre/litere mici fara caractere gen "_" sau "?")
Exemplu de parola : "casablanca" respecta toate cerintele happy

| SmeckerBoss explică (pentru Magnifico):

Tot nu merge.Am pus si 12345678 si casablanca

| Magnifico a răspuns (pentru SmeckerBoss):

Dar mai exact cum suna eroarea?

| SmeckerBoss explică (pentru Magnifico):

Am pus in intrebare eroarea

| Magnifico a răspuns (pentru SmeckerBoss):

Ciudat... e in romana....cred ca ar trebui sa iti faci alt cont (poate e de la email). Sau ti-ai facut cont dar nu ai confiramt parola.Si practic contul nu este validat.