| Harasaky a întrebat:

De ce nu merge metin2bob am avut versiunea 1.7.6 si au facut din nou update la 2.0.2 si la asta trebuie bani ceva solutii?

2 răspunsuri:
| oOonLyOo a răspuns:

Nu cred ca te poate ajuta cineva deoarece nu prea dai detalii... Spune cum nu iti merge adica, daca iti da vreo eroare, ce eroare, etc.

| Harasaky explică (pentru oOonLyOo):

Nu e clar ca nu merge daca au facut update de la 1.7.6 la 2.0.2 la 2.0.2 trebuie sa platesti ai tu vreo solutie sau vreo versiune care inca merge da-mi linkul happy