| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Acum ceva timp mi s-a facut un update la calculator si cand incerc sa scot poze sau orice la imprimanta nu ma lasa, imi spune ca nu pot accesa pozele acelea sau ceva de genu ', eu cred ca pozele au ramas pe versiunea veche e posibil? Ce pot face? Imi arata ca trebuie sa instalez ceva si am incercat însă nu merge

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Fa un update la driver-ul imprimantei, sau daca deja ai instalata ultima versiune reinstaleaza-o odata. E imposibil sa fi ramas pe "versiunea veche". Nu stiu la ce te referi si oricum nu are nici o legatura. Update-urile de la Windows nu-ti afecteaza pozele. Probabil s-a intamplat ceva cu driver-ul imprimantei in timpul update-ului si e corupt acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Adriana_Barancea_1982 explică:

Bun cred ca e de la imprimanta, pentru ca pozele pe care le descarc nu ma lasa sa le accesez

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Adriana_Barancea_1982):

Poti sa VEZI pozele alea in calculator inainte de a le tipari?
si vreau sa spun sa te uiti la poza (sa o afisezi pe ecran), nu sa vezi ca exista fisierele in My_Computer

| Adriana_Barancea_1982 explică (pentru CarcotasulVesel):

Asta e si ideea ca nu pot nici Macar sa le vad

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru Adriana_Barancea_1982):

Deci, ai mentionat imprimanta absolut degeaba, nu are nici o legatura oarecare in afara de faptul ca asta te-a facut sa observi

incearca sa te duci pe orice imagine, click dreapta, proprietati, security, apoi sa dai toate drepturile grupului "everyone", cauta pe google cum se face asta, nu am chef sa scriu o pagina cu instructiuni care in mod categoric sunt pe google
si apoi vezi daca poti sa vezi respectiva imagine