| Bittersweett a întrebat:

De ce nu merge sa imi pun tema la google chrome? Atunci cand aleg tema imi apare sa reincarc + chestia asta:"Download was not a CRX"

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Și eu am avut problema asta chiar azi și am găsit o soluție.
Copiază link-ul temei, deschide o filă nouă și intră în modul incognito (Ctrl+Shift+N) apoi intră și instalează tema. La mine a mers.

| NopeCheers a răspuns:

Pai vezi ca ce incerci tu sa reincari nu e fisier care trebuie trebuie un CRX... sper ca te-am ajutat vei gasi pe google o gramada de CRX -uri.