| alexandru11111 a întrebat:

De ce nu merge sa-mi fac un server de cs 1.6.Am facut unul si cand vreiam sa intru pe el nu se ancarca (am netul de la clicnet)

Răspuns Câştigător
| mercenarul1 a răspuns:

Sall uite id meu dai add cristi.radu41 te pot ajuta cu multe in legatura cu cs, daca dai add cand intri dai buzz ok?

2 răspunsuri:
| alexandru11111 explică (pentru mercenarul1):

Mersi mult da videoclipul a fost eliminat! da oricum nu mai conteaza ca am bagat net de la alti

| mercenarul1 a răspuns (pentru alexandru11111):

Sall uite id meu dai add cristi.radu41 te pot ajuta cu multe in legatura cu cs, daca dai add cand intri dai buzz ok?