| bogdan1423 a întrebat:

Mi-am facut si eu un server de cs facut pe ip, eu pot sa intru pe el dar ceilalti player nu pot.Precizez ca am netul de la romtelecom.Am mai intrebai pe cineva de ce nu merge si mi-a spus ca e din cauza la net ca am de la romtelecom si trebuie sa am net de la alta firma. Este adevarat?

3 răspunsuri:
| Paddoxe a răspuns:

Nu este adevarat probabil ca nu-ti intra deoarece ai rhoother iar pe rhooter nu pot sa intre alti playeri

| bogdan1423 explică:

NU,nu am rhooter, am modem fara wirlless

| Paddoxe a răspuns (pentru bogdan1423):

Atunci imi pare rau chiar nu stiu care e problema... uitate la setari la server