| xNoName95 a întrebat:

De ce nu merge sa schimb arma la cs(pe deathrun) cand fac bhop....adika tin apasat pe space si "a" si nu merge sa apas pe "q" adica nu face nimic, normal ar trebui sa se schimbe arma.....cand tin apasat pe "d" merge. Care ma ajuta va rog sau FUNDA

5 răspunsuri:
| DopefLsh a răspuns:

Intră la Options -> Keyboard. Apoi dăi jos de tot şi vezi că trebuie să scrie Last Weapon Used şi dăi dublu click şi setează tasta Q. Când te joci îţi va merge ca la început.

| xNoName95 explică (pentru DopefLsh):

Nu merge... sad

| DopefLsh a răspuns (pentru xNoName95):

Ai folosit cumva coduri să te baneze vreun admin?

| xNoName95 explică (pentru DopefLsh):

Nu folosesc coduri.

| DopefLsh a răspuns (pentru xNoName95):

Atunci i-aţi alt CS, nu văd care e problema.Mă gândeam că ai luat Destroy.