| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge serverele de la metin2ro? La toate:ch1, ch2, ch3, ch4:scrie dupa numele lor "..."Scriu numele si parola(corect)dar spune:"eroare conectare la server"? ajutor!

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca iti apare asa inseamna ca e mentenanta adica se lucreaza la servere.Nu la unu iti apare cu... la ch-uri si la toate iti face asa pentru ca Administratorii lucreaza la server.

| vladix2011 a răspuns:

Probabil fiindca sunt prea multi utilizatori intrati sau se fac mici modificari.Nu-ti face griji! Problema se va rezolova imediat!

| samya a răspuns:

Nu iti face griji se intampla mereu cel mult este oprit servarul o ora.