| sunkymen a întrebat:

De ce astazi si acum nu imi merge Metin2ro. Dau incepere joc apoi ma da sa aleg sv si ch iar cand scriu id si parola si dau conectare scrie gen " error connect to server ". L-am reinstalat si tot asa face. Dar am observat ca la chanele nu mai scrie BUSY sau NORMAL ci doar niste puncte adica cam asa : CH1... Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| MaybeSomeone a răspuns:

Pf. poate se fac modificari la server O.o sau e inchis pentru modificari la server laughing intra pe site oficial

| CasaLocCo a răspuns:

Ce windows ai?

| LegalL a răspuns (pentru CasaLocCo):

Nu e din cauza windows-ului, e din cauza ca miercurea se fac modificari la server

| CasaLocCo a răspuns (pentru LegalL):

Cred ca ai dreptate.

| LegalL a răspuns:

In fiecare Miercuri de la ora 11 pana la 12-12:30 se fac modificari la server dupa care poti din nou sa joci modificarile aste dureaza in jur de 1 ora