| fdff a întrebat:

De ce nu mi-ati raspuns la intrebarea cu The Sims 2 Pets ca se inchide calculatorul!? crying Dati-mi un raspuns! crying

Răspuns Câştigător
| Cioxan a răspuns:

Salut Mihai. Toata treaba ar putea fi din cauza configuratiei slabe a pc-ului tau : memorie mica ram, procesor cu viteza mica...etc. Incearca sa reinstalezi jocul daca intampini aceeasi problema, schimba windowsul sau chiar pc-ul!

2 răspunsuri:
| fdff explică:

Cioxan! Am instalat nenumarate Windows-uri, si tot asa face. Si sa stii, la fiecare joc se inchide. crying

| fdff explică:

Dar poate, ai dreptate.