| Scarabeul a întrebat:

De ce nu-mi merge cs-ul? cand intru pe el imi da o eroare cu ceva de 64 de biti am windows xp

3 răspunsuri:
| bogdi504 a răspuns:

Nu are nicio treaba windowsul cum zice popovici din contra cs merge mai bine pe xp :P dar calculatorul tau merge in 32 de biti iar CS-ul e facut pentru pc-uri ce merg in 64 de biti cauta alta versiune de preferat asta http://downloadcs16.com/

| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
Acea versiune de counter functioneaza pe 64 biti. (asta am inteles din ce ai spus tu acolo)
Solutia: Descarca alt counter.

| Popovici_Daniel_1990 a răspuns:

Pai cam vechi windowsull bagati un windows 7