| Rebecutza999 a întrebat:

De ce nu mi se aude sunetul la calculator? sad

Răspuns Câştigător
| 12UFFY a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu placa audio, parerea mea este ca ar trebui sa apelezi la cineva care se pricepe, un specialist.

5 răspunsuri:
| FyllPistruiatu a răspuns:

Ce a spus si vortex. daca nu poate nai bagat boxa in priza sau nai deschis-o.

| BiankBib a răspuns:

Intreaba un specialist in pc si el iti v-a spune nu sunt sigura dar cred ca ai probleme cu boxel.

| Vortex40 a răspuns:

Salut! Hai sa-ti explic: Du-te jos la bara aia de jos cu Start, du-te in dreapta si vezi acolo ceasul ( ex. 12:51 PM) si langa el sunt niste aplicatii ( ex. la mine sunt Speakers:18% si digi net). O sa vezi ca si la tine o sa fie Speakers, daca cu dai click pe sageata de langa ceas si o sa-l gasesti

| Rebecutza999 explică (pentru Vortex40):

Frate dar mie nu-mi apare speaker nu-mi apare nimic legat de volum.
sau daca dau in control panel la volum zice dizpozitiv audio lipsa

| Vortex40 a răspuns (pentru Rebecutza999):

Cred ca nu ai bagat firul bine in unitate...Hmmmm