| Anonim0091 a întrebat:

Sal TPU
Sunetul la calculator se aude de parca as fi intr-o camera goala si de parca un robot ar vorbi :-s

3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ar putea fi de la driverul Realtek. Vezi ca ai in dreapta jos in system tray o iconita, un difuzor maro parca, dai dublu click pe el si intri in interfata lui; si vezi ca ai acolo "Environment" selectezi "none", apoi dai click pe "Ok".

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Asta e din cauza cooler-ului, un ventilator ce răceşte unitatea centrală.
Dacă sunetul pe care îl produce este deranjant, atunci se poate schimba cu unul mai silenţios.

| andrutsel a răspuns:

Si care este intrebarea?