| Ensiferum a întrebat:

De ce nu pot copia un Film de 6 gb pe un stick de 14 gb? Si imi da eroare the file is to large for the destination file sistem? vnu am mai avut probleme de genul, de multe ori a fost si full stick-ul, l-am folosit si ca USB bootabil cu windows de multe ori. Fisierul nu e corupt nu are nimic.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Verifica daca e formatat in ntfa sau fat32. Fat32 nu accepta fisiere mai mari de 4 gb.

| Ensiferum explică (pentru Wr3nch):

Pai e fat32 da oare il citeste televizorul ntfs

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti sa il formatezi si sa vezi. Daca nu merge se poate formata si inapoi la fat 32 happy