| pro a întrebat:

De ce nu pot sa ma inregistrez pe facebook....cand dau autentificare imi spune ca certificatul de server este nevalabil...mentionez ca problema imi apare decat pe google chrome nu si pe mozzila sau explorer

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai 2 variante:
1. Uita-te la data din calculator, ora, sa fie cat mai precise.
2.Incearca sa stergi s-ul din https (vine de la secure connection) si poate iti merge. Daca nu iti merge, incearca sa-i dai daca poti "adauga o exceptie" sau ce mai arata el.