| NoLimiT_6750 a întrebat:

Heey,salut.
Am si eu o problema cu facebook'ul.
Eu ca browser de internet,folosesc mozzila firefox, iar incepand cu ziua de azi, nu mai imi apare bara de login..Doar sa ma inregistrez din nou.
Am instalat google chrome, iar la acesta n-am nici o problema.
Eu insa sunt obisnuit cu mozzila, si am toate parolele salvate pe acel browser... Exista vreo solutie sa imi apara din nou acea bara de login?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI-Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).
Da un restart la browser si intra pe facebook.