| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa primesc mailuri pe yahoo. Mai exact un spam de confirmare a contului. va rog mult raspundeti!

3 răspunsuri:
| IRemUsI a răspuns:

Vezi sa nu fie prin Spam...

| IRemUsI a răspuns:

Pe site-ul unde ti-ai facut contul respectiv iti da mesaj pozitiv de creare cont? Daca da atunci e posibil sa fie ceva in neregula de la acel site. Daca nu atunci nu ai completat corect vreun camp in formularul de inregistrare (username-ul este luat deja, parola este prea scurta/nu coincide cu criteriile lor).

| zzTeOzz a răspuns:

Nu sunt m-am uitat.