| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

De ce numi prea merg jocurile la urmatorul pc 2.4 ghz 4 gb ram 256 placa video integrata Intel gma fuzitsu Siemens esprimo p 3510 ar trebui majoritatea sa-mi mearga am driverele tot instalat este posibil de la windows sa fie problema

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Placa video e slaba maxim.Cel putin una de 512 ar trebui sa ai.In rest, totul e bun.

| CoL00SaL a răspuns:

Din cauza placi video...este foarte slaba placa video. Windowsul nu are treaba cu jocul pentru ca este compatibil la orce joc.