| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Ce placa video credeti ca mi s-ar potrivi am integrata si vreau sa bag dedicata calculatorul meu este de 2. 4ghz placa video integrata de 256 si ram de 4 gb pot sa duc pc la un service de calculatoare si sa-mi bage ei placa video care mi se potriveste ce ziceti sau sa-mi cumpar eu dar daca-mi cumpar eu nu stiu care mi se potriveste poate stiti voi pc se numeste fuzitsu Siemens esprimo p 3510 ce ziceti vreau un raspuns in cunostinta de cauza

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Zimi modelu placi de baza! si ce buget ai alocat pentru placa de baza?

| atomescu a răspuns:

Placa ta de baza ar trebui sa aiba slot pci-express.

Eu ti-as recomanda acest model: http://bit.ly/1mg2Ygk

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 explică:

Nu placa de baza si cea video