| Pasca_Radu_Bogdan_1985 a întrebat:

De ce se tot blocheaza calculatorul,cu piese noi in el,totul actualizat,formatat nou si aceiasi problema, posibil sa nu pot instala doar windows original in el?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa ai un Windows defect sau o componenta este cu probleme.

| Pasca_Radu_Bogdan_1985 explică:

Nu e de la windows pentru ca il instalez in mai multe calculatoare fara probleme, iar piesele au fost verificate si nici o problema din partea tehnicului, culmea ca doar cu windowsul ce la instalat el nu a avut probleme calculatorul sa se blocheze.

| Pasca_Radu_Bogdan_1985 explică:

In final cred ca o sa il las pe tehnic sa il instaleze windowsul si ii fac un backup pe dvd si asa sper ca nu mai sunt probleme, doar ca mi se pare rara treaba cu windowsul sa nu mearga doar cel care il pune tehnicianul.As vrea sa pot face sa mearga si alt windows.