| Vikplayer a întrebat:

De curand am facut un server cs 1.6 non steam urmand pasi dp tutorialecstrike dar am avut o problema! Totul functiona dar nimeni nu putea intra pe server.
Apoi am downloadat un server gata facut 100% functionabil pe alt PC.
Aceeasi problema!
De ce nimeni nu se poate conecta pe serverul meu?(am incercat cu LAN sau cu INTERNET, sv_lan 0 sau 1, Ip meu pentru conectare )
Apropo : Am net de la Romtelecom si un modem nou(cel mai nou)!

1 răspuns:
| Draqos a răspuns:

Sv_lan 0 daca scrii 1 poti sa asteptzi mult si bine nimeni nu va intra si netu dela romtelecom nu stiu daca e 100%chiar bun thinking nu stiu nu ma pricep la neturi e treaba ta da sv_lan 0! 0! 0! o si daca nu le merge sa intre pe server spune-le sa ia csu din nou asa s-a intamplat si la mine la un prieten sia luat din nou csu si gata VOALA MERGEwinking