| Vlandutz_Tweek_1997 a întrebat:

va rog ajutati-ma cu o treaba daca va permite inimioara.
Doresc sa tin un server de cs dar am ip dinamic la inceput eu ma puteam conecta da altii nu(serverul este facut pas cu pas de pe tutorialecstrike nu am facut vreo greseala de bou stati calmi)
apoi am mai investigat si am vazut treaba cu www.no-ip.com sau cum o fi site-ul.am facut si acolo pas cu pas a bifat am downloadat deci nici aici nu am gresit ca boul dar totusi nu ma pot conecta am incercat numelesrv.zapto.org si nu reusesc imi tot incearca sa ma conecteze apoi bla bla bla nu se poate conecta la server.Deci dau funda si ce mai vreti voi daca imi ziceti si mie va rog cum as putea rezolva!

2 răspunsuri:
| OvidiuOviOvidiu a răspuns:

Fa alt server, sa-u joacate pe servere gata facute

| Vlandutz_Tweek_1997 explică (pentru OvidiuOviOvidiu):

Mersi m-ai ajutat mult esti un geniu