| anonim_4396 a întrebat:

De curand am inceput sa joc nfs underground 2, am facut vreo 15 % si nu imi mai apar misiuni straight face am facut misiunile si pentru SUV. am ultima masina din shop hyundai tiburon cu visual rating 0.84, si un Hummer cu 0.10 visual rating (nu imi da voie sa o tunez mai mult)
Care e problema?

Răspuns Câştigător
| Cr7Ionutz a răspuns:

Mai incearca sa faci visual si sa stii ca unele curse sunt ascunse.Nu este din cauza ta asa este jocul

| anonim_4396 explică (pentru Cr7Ionutz):

Am facut la maxim la hyundai,
ascunse zici? o sa caut straight face

| Cr7Ionutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Unele sunt ascunse in locuri putin mai greu de gasit.Una e pe langa un hotel parca nu mai stiu