| A4T3Ch a întrebat:

Salut,de curand mi-am luat nfs underground 2, am facut toate misiunile,si cele ascunse (le-am gasit la world map),masina e ultima, rating 5.60(nu-mi da voie mai mult) si sunt la ultima parte din oras,am facut tot muntele,am deschis ultimu oras,dar mi-a ramas jumate din el blocat,si nu-mi apar misiuni,AM facut si pe cele ascunse,am facut curse si cu alti oponenti,curse de "strada",in fine, mi-a aparut inca 2 stelute,una bodyshop si alta paintshop, le-am facut si acum absolut nimicsi ultima parte din oras e blocata.plzz help
P.S: Dau funda mareee

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Rating-ul maxim e 10, deci mai ai de jucat. probabil trebuie sa descoperi niste locatii ascunse.

| A4T3Ch explică (pentru Zangetsu):

Stiu ca rating max e 10, am descoperit toate shop-urile din toate orasele (mai putin jumatatea ramasa din ultimul oras, care e blocata)am facut toate mis, si cele ascunse, cum scrie mai sus, am ultima masina.tot tot tot...

| A4T3Ch explică:

App. Am facut curse cu alti oponenti,si acum nu-mi mai apar nici macar unul pe toata mapa laughing, ma plimb intruna, degeaba, nu apar, si nici nu mi s-a deblocat ultima parte din oras.