| thePAINkiller a întrebat:

De curand mi-am pus pe calculator mai multe programe ps2 emulator(pcsx2, neutroniusx2, ps2emu) indiferent de versiune cand joc imi merge in reluare si subliniezi ca creintele pentru a rula un acest program sunt mici eu am ram 4gb ddr3 procesor dual core amd athlon 2, 7 ghz placa video nvidia geforce 210 1gb ddr3 si windows xp sp 3. vrau sa-mi spuneti din ce cauza imi merg jocurile in reulare (10fps) in meniu (260fps) e din cauza ca am windows xp? dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| atentat a răspuns:

Windows xp este cel mai bun la jocuri dar sunt si altele care ruleaza pe windows 7