| thePAINkiller a întrebat:

Am o problema dc imi merge battlefiled 3 in reluare indeplinesc toate cerintele jocului am
ram 4 gb ddr 3
placa video nvidia geforce 210 1gb ddr3 (destul de slaba in sensul ca are mhz-ii mici
procesor amd athlon 2 x2(dual core) 2.7 ghz
windows 7ultimate 32 bit
dc imi merge in reluare 15-20fps(totu dat la low si rezolutia 640x320) e dincauza la procesor sau de la placa video daca e de la procesor va rog sami recomandati voi unul dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

1 răspuns:
| rogi28 a răspuns:

Nu cred ca e de la procesor, colegi de ai mei au jucat in acest joc cu un procesor pentium 4 de 3.0 Ghz, adica e mai slab ca al tau, mai mult posibil ca e cartela video, m-am uitat la caracteristicile ei si intr-adevar e slabuta tare, cumparati alta mai bine si e de dorit GDDR V sau ddr V. bafta