| s1ge123 a întrebat:

am si eu o problema: la aproape toate jocurle am lag de exemplu assasin's creed 3, tomb raider, nfs hot pursuit, etc. si as vrea sa nu mai am asa ca am dat rezolutia mai mica dar cand am dat-o nu mai aveam aceeasi grafica care o aveam la rezolutia mare si nu stiu ce sa fac ca sa nu am lag la jocuri si sa am si rezolutie buna va rog foarte foarte mult ajutati-ma dau funda la cel mai bun raspuns si care sa functioneze a da si vreau cat mai multe raspunsuri posibile, multumesc

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ai pc slab, ce procesor, ram, placa video ai?

| s1ge123 explică (pentru bogdan324):

Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU e5300 @ 2. 60GHz 2.59 GHz, RAM: 3.00 GO, placa video NVIDIA

| bogdan324 a răspuns (pentru s1ge123):

Dar care nVIDIA? ca poate sa fie una slaba, spune modelul ei