| AnNaa67 a întrebat:

De exemplu, daca am o poza in photoscape si mai vreau sa pun o poza pe ea, unde dau?

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Editor->Pui poza mare->Jos la Objects->Dai pe prima iconita care e putin verde, si cauti acolo poza pe care vrei sa o pui peste.

2 răspunsuri:
| ValyMha a răspuns:

Dai file -> import si gata :p

| robyroby96 a răspuns:

Dai acolo jos la obiecte (sub poza) si acolo alegi prima iconita (una cu un peisaj pe ea) dai acolo si din lista de acolo alegi prima optiune care este "poza"si iti alegi poza din calculator pe care vrei sa o adaugi peste prima.