| IllIIllll a întrebat:

De fiecare data cand intru in metin2.ro imi apare chestia asta http://postimage.org/image/ceb79e3m9/
Ce are? Si ce as putea face sa nu mai apara?(nu am hack).

Răspuns Câştigător
| Sotaro324 a răspuns:

BUNA kipstar

Pai:
1. Windows nu este de acord cu acea aplicatie si trebuie sa intri in control panol si sa adauzi metin2 la lista de permitere
2. Windows este sp2 si. daca este piratat trebuie sp3
3.Ai folosit hack si a ramas in pc 2 3 file din el. si se considera hack sterge orce file hack si reinstaleaza metinu
4.Click dreapta pe metin2 iconita proprietati compatibilitate apesi pe casuta aia dupa alegi ce win ai tu WIN 7 xp sp... 1 2 3. etc
5.Reinsaleaza win s-ar putea sa nu mearga pentru ca este piratat. daca este!happy sau nu este instalat corect

SPER ca iti va merge!