| thefastalex a întrebat:

De la ce nivel pot sa antrenez carti pe metin 2?Ce carti sunt bune pentru luptator?

Răspuns Câştigător
| pisicutablue a răspuns:

Cred ca joci versiunea in romana
poti sa citesti cartile la o magie dupa ce ai pus suficiente puncte pentru a face M 17-18 puncte dupa aia poti citi in fiecare zi cartea pentru acea magie (poate sa-ti nu-ti dea mereu succes dar nu-i nimic)
poti sa citesti carti albastre sau galbene sau rosii (astea le poti citi de la level 1) depinde in ce tara esti daca esti in cea rosie poti citi cele albastre si galbene
si daca iti da succes la 20 carti ex albastre(liguice book) poti sa vb cu cei din limba albastra
stiu totul despre metin am jucat o perioada buna daca vrei sa te mai ajut cu ceva in legatura cu jocul da-mi mesaj big grin
pentru un luptator sunt bune cartile aura sabie depinde ce magie tiai ales poti alge intre magiile pentru corp sau pentru sabie

1 răspuns:
| jupiter530 a răspuns:

Lasane cu mt tautonguetonguejoc de sugari