| Catalin_Calin_1993 a întrebat:

De la o vreme mi se blocheaza jocurile am reinstalat windows-ul ca am crezut ca poate am virusi dar nu e asa, Ce poate sa aiba?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot fi ceva probleme. Poate fi cu memoria, placa video sau HDD-ul. Apropo, ai instalat DirectX-ul, Java si Adobe Flash Player?

| Catalin_Calin_1993 explică:

Pai placa video nu cred dar HDD-ul da oricum cand il miscam se auzea ceva la el dar acum l-am pus intr-o pozitie si merge perfect cand se auzea ceva se bloca pc-ul si asa am facut si atunci il puneam intr-o pozitie si mergea perfect pc-ul dar acum nu prea mai merge si cat de directx java si Flash player nu le-am instalat pe toate